BAHRİ TANRIKULU

FAALİYETLER

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şampiyon

Bu acı günlerimizde, Kulüpler Avrupa şampiyonu olan kulübüm, istanbul Büyükşehir belediyesi Spor kulübünü Kutlarım. Basarimizi şehit ailelerine armağan ediyoruz. Bizler var oldukca Ülkemizin birliğini beraberliğini kimseler bozamiyacaktir.

Allso Akademi ile Hatıra Fotoğrafı

Günaydııınn ALLSO TEAM... Taekwondo bölümümüz yapılan kuşak sınavı sonrasında Aile Fotosu çektirmişti... Harika bir günün ardından ŞAMPİYONLARLA unutulmaz bir kare.

Allso Akademi Kuşak Sınavı

Allso Bahri TANRIKULU taekwondo Spor Okulu müthiş bir kuşak sınavı gerçekleştirdi.Olimpiyat ,Dünya ,Avrupa dereceli çok kıymetli sporcu kardeşlerimizin misafir ve gösteri ekibi olarak katılması minik sporcularımıza doping oldu.

Başkanımızdan Şampiyon Taekwondocularımıza Tebrik

Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan, Konya’da yapılan Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda Bay, Bayan ve Genel Klasman’da büyük bir başarı göstererek şampiyon olan Taekwondo takımımızı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Konya’da yapılan Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda 5 altın, 3 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 9 madalya alarak 3 kulvarda şampiyonluğa ulaşan Taekwondo takımımız, kupalarıyla başkanımız Bahattin Ulusan’ı ziyaret etti. Bayanlar, Erkekler ve Genel Klasman olmak üzere 3 kulvarda şampiyonluk kupasını müzemize getiren Taekwonda takımını bu başarısından dolayı tebrik eden ve başarıların devamını beklediğini belirten Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan, “1998 yılında kurulan Taekwondo takımımız ilk defa bir şampiyonada 3 kulvarda şampiyon olarak önemli bir başarı yakalayarak bizleri gururlandırdı. Bu başarının mimarı olan sporcu, teknik heyet ve yöneticilerimizi tebrik ederim. Bu başarının yanı sıra şimdiden Rio Olimpiyatlarına gitme hakkı kazanan sporcularımız Servet Tazegül ve Nur Tatarla da camia olarak ayrı bir gurur yaşadık. Tüm branşlarda ana hedefimiz olan Olimpiyatlara en iyi şekilde hazırlanmak için biz de üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Taekwondo Şube Sorumlumuz Turgut Babuşçu ise Başkanımız Bahattin Ulusan’a verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, “Kazanılan başarılar tesadüf değil. Önce Avrupa Kulüpler Şampiyonası, şimdi de Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda aynı başarıları tekrarlama başarısı gösterdik ve kupalara adeta ambargo koyduk. Çalışmalarımız aynı hırs ve azimle devam edecek ve ana hedefimiz olan Olimpiyatlara bu başarımızı daha iyi bir şekilde taşıyıp Ay-Yıldızlı bayrağımızı Rio’da dalgalandırmak istiyoruz” diye konuştu.Ziyaretin ardından Başkanımız Bahattin Ulusan teknik heyet ve sporculara çikolata ikram etti.